Δυνατότητα πληρωμής σε/έως και 36 δόσεις!
![](https://compustar.gr/wp-content/uploads/2023/10/compustar-gr_pliromes-me-doseis.jpg)
Αγαπητοί πελάτες,
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι από σήμερα Παρασκευή 06/10/2023, σας παρέχουμε τη δυνατότητα να αγοράζετε από το κατάστημά μας προϊόντα πληροφορικής-τεχνολογίας και να τα εξοφλείτε σε/έως και 36 δόσεις μέσω της πιστωτικής σας κάρτας.
Παράλληλα, με κάθε αγορά σας από εμάς (πχ Gaming PC/Laptop ή Office PC/Laptop, κλπ), εμείς θα παραμένουμε δίπλα σας με δωρεάν services καθώς και υπηρεσίες υποστήριξης & εκπαίδευσης, όπως κάνουμε όλα αυτά τα χρόνια.
Με εκτίμηση!